Hizmetler

Ziha Satışı

Helimore Havacılık, insansız hava aracı endüstriyel kullanımlar için özelleştirilebilir drone hizmetleri sunar. Yerli tasarım ve yerli imalat ile hızlı teknik servis ve özelleştirmeye elverişlidir. Başak sınıfı zirai insansız hava araçları; karbon fiberden üretilmiş dayanıklı gövdeleri, pek çok kabiliyeti bünyesinde barındıran elektronik uçuş ve görüntü işleme sistemleri, tarıma yeni bir soluk getirecek havadan ilaçlama teknolojisi sayesinde endüstriyel ihtiyaçlarınıza yönelik kalıcı ve sürdürülebilir çözümler yaratır.

Tarımsal kullanım için özel olarak ürettiğimiz BAŞAK M Serisi insansız hava araçlarımız, mahsul görüntüleme, ilaçlama, gübreleme gibi zirai uygulamalar yapma yeteneğine sahiptir. Özellikle organik tarımda tarım makinelerinin giremediği arazilerde dron ile gübreleme  ve ilaçlama, güvenli ve organik tarıma uygun olarak yapılabilir.

 

10, 20 ve 30 litrelik sıvı tank hacmine sahip farklı modelleriyle Başak M Serisi pek çok farklı talebe ve kullanım senaryosuna cevap vermektedir.

 

Otonom görev belirleme, spreyleme hızı seçimi, kolay tank dolumu, otonom şarj ve ilaç dolumu, genel ilaçlamanın yanında bölgesel ilaçlama yapabilme, uzun uçuş süresi ve yerli üretim olması ile rakiplerinden çok daha avantajlıdır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz!