Helimore Havacılık olarak 20-21-22 Ağustos tarihlerinde Bursa İnegöl Teknoloji Festivalinde stant açma fırsatı yakaladık.

0
Share

Yerel yönetimler düzeyinde konsepti ile (İlk) olan  İnegöl teknoloji festivali, 20-21-22-23 Ağustos 2021 tarihlerinde 15.00-00.00 saatlerinde,
– Hikmet Şahin Kültürparkı içerisinde yer alan Nikâh Dairesi önü (Ana Festival Alanı)
– Hikmet Şahin Kültürparkı içerisinde yer alan Kapalı Spor Salonu (Yarışma Alanı)
– Yenice DOSTUM Tesisleri Uçak Pisti ve Off Road Alanı (Yarışma Alanı)
        Yukarıda yer alan alanlarda gerçekleşti.


Festival alanında: Proje Sunumları, Ödüllü Teknik ve Sosyal İçerikli Yarışmalar, Alan Aktiviteleri (Planetaryum, Teleskop, Kafe, VR Sanal Gerçeklik, Dijital Hatıra Fotoğraf Alanı), Sahne Aktiviteleri (Konser, Kariyer Söyleşileri) gibi birçok etkinlik gerçekleşti.
Toplam (13) yarışma kategorisi yer aldı.

Gençler başta olmak üzere vatandaşların “Yerli ve Milli Teknoloji” hamlesine olan ilgisini çok yoğundu.

Helimore Havacılık, olarak bizde 20-21-22 Ağustos tarihleri arasında Bursa inelgöl teknoloji festivalinde stant açma fırsatı yakaladık.

Bize bu fırsatları sağlayan bursa İnegöl belediye başkanı Sn. Alper Taban’a, konaklama hizmeti sunan İnegöl DOSTUM tesislerine, Ulaşım için bize destek olan Samsun Valimiz Sn. Zülkif Dağlı’ya, network ağını bizlere açıp bu festivalde yer almamızı sağlayan KADEM SAMSUN İl Başkanı Sn. Meral Kıvırcı’ya ve bize inan herkese teşekkürü bir borç biliriz.

Related Posts
Bir yanıt yazın